Poznajmy się bliżej - Goleniewski.pl
M

Zadzwoń do nas

782 907 901
81 749 00 01

Lub napisz

pompy.ciepla@goleniewski.pl
info@goleniewski.pl

Skontaktuj się z nami

M

Zadzwoń do nas

782 907 901
81 749 00 01

Lub napisz

pompy.ciepla@goleniewski.pl
info@goleniewski.pl

Skontaktuj się z nami

Poznajmy się

O firmie

24 lata doświadczenia w pompach ciepła

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem pomp ciepła Samsung, Stiebel Eltron i Kołton, a za razem liderem sprzedaży pomp ciepła na terenie wschodniej Polski.
Posiadamy ogromną, praktyczna wiedzę na temat instalacji grzewczych, popartą 24 letnim doświadczeniem w branży pomp ciepła. Wykorzystujemy ją z powodzeniem w naszej bieżącej działalności, szkoleniach instalatorów i inwestorów a także serwisie pomp ciepła.

firm instalatorskich zaopatrywanych w nasze pompy ciepła

lata doświadczenia w pompach ciepła

dostarczonych pomp ciepła do naszych klientów

Nasze zalety

Wyspecjalizowana kadra

Goleniewski Hurtownia Pomp Ciepła to wysoko wykfalifikowana kadra inżynierska i techniczna. Dzięki naszym umiejętnościom możemy podejmować najtrudniejsze wyzwania pomagając naszym klientom w doborze odpowiednich urządzeń urządzeń.

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę serwisową. Nasza kadra szkoleniowa prowadzi kompleksowe szkolenia instalatorów oraz inwestorów.

Fachowe doradztwo inwestora

Na przestrzeni ponad 20 lat działalności naszej firmy, zdobyliśmy doświadczenie w wielu obszarach technik grzewczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć fachowe doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań w dziedzinie pomp ciepła i nie tylko.

Nasi doradcy wspierają inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji, od rzetelnego określenia zapotrzebowania budynku w moc grzewczą po nadzór nad montażem wybranej pompy ciepła przez firmy instalatorskie. Zapewniamy też opiekę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) dostarczonych przez nas pomp ciepła.

Dokonujemy pierwszych uruchomień pomp i szkolimy użytkowników z ich obsługi

Pierwsze uruchomienie pompy ciepła przez naszych specjalistów to proces zapewniający optymalną i ekonomiczną pracę pompy przez cały okres użytkowania, a także wymóg gwarancyjny producenta pomp.

Nasi specjaliści na wstępie badają poprawność wykonania instalacji i podłączenia pompy ciepła na podstawie procedur określonych przez ich producenta. Taka procedura pomaga we wczesnym wykrywaniu ewentualnych nieprawidłowości.

Następnie po pierwszym uruchomieniu pompy, sprawdzają poprawność jej działania i dokonują regulacji oraz nastaw zgodnie z życzeniami Inwestora.

Podczas pierwszego uruchomienia szkolimy Użytkowników z obsługi pompy, przekazujemy instrukcję obsługi oraz filmy instruktażowe, tak aby sami mogli dokonywać zmian podstawowych ustawień.

Szkolimy i wdrażamy instalatorów

Nasi eksperci przeprowadzają profesjonalne szkolenia z wiedzy technicznej, na temat pomp ciepła obejmujących zagadnienia od doboru po montaż i obsługe pomp ciepła.

Szkolenia warsztatowo – montażowe prowadzone są w profesjonalnych warunkach, dzięki czemu pomagają zbudować silne podstawy praktycznej wiedzy technicznej. 

Szeroka znajomość asortymentu i profesjonalna przestrzeń do nauki zwiększa przydatność zdobytej wiedzy w pracy doradcy oraz montera pomp ciepła.

Pamiętaj!

Odpowiednio dobrana pompa ciepła
zapewnia komfort cieplny i niskie zużycie prądu.

Historia firmy

Hurtownia Goleniewski to firma wywodząca się z rodzinnej działalności w branży grzewczej, zapoczątkowanej przez Pana Marka Goleniewskiego w 1978 roku. Pan Marek przez wiele lat związany był z marką Stiebel Eltron, montując początkowo ich kotły, a później pompy ciepła – począwszy od 2000 roku. Pod jego okiem praktyczną wiedzę instalatorską zdobywał jego syn Łukasz Goleniewski – właściciel Hurtowni Goleniewski.
Dwie minione dekady to ciągły rozwój, determinacja i ciężka praca. Połączenie pracy i pasji sprawiło, że firma Goleniewski stała się liderem sprzedaży pomp ciepła we wschodniej Polsce

2000

Instalacja pierwszej pompy ciepła

Pierwszą instalacja była pionierska kaskada czterech gruntowych pomp ciepła o mocy 60 kW zainstalowanych w dworku szlacheckim w Babinie

2006

Przedsiębiorca Roku w kategorii Pompy Ciepła

Za wkład w rozwój oraz sprzedaż pomp ciepła na polskim rynku Łukasz Goleniewski otrzymał z rąk Prezesa Zarządu Stirbel-Eltron Polska nagrodę dla Przedsiębiorcy Roku w kategorii Pompy Ciepła

2007

Rozpoczęcie własnej działalności instalatorskiej przez Łukasza Goleniewskiego

2008

Otwarcie hurtowni wentylacyjnej – Łukasz Goleniewski

Nowym rozdziałem w historii firmy było otwarcie hurtowni wentylacyjnej, która po dziś dzień zyskuje coraz wiecej zadowolonych klientów

2010

Zamkniecie działu wykonawczego i skupienie się na zaopatrzeniu i obsłudze firm instalatorskich

2022

Ponad 700 sprzedanych pomp w ciągu roku

Fachowe doradztwo i profesjonalizm pozwolił nam w 2022 roku dostarczyć ponad 700 pomp ciepła
do naszych klientów.

2018

2024

Rośniemy w siłę!

Obsługujemy już województwa: lubelskie, podlaskie, mazowieckie, świętokrzyskie i podkarpackie.
Zapraszamy do współpracy!

Patrzymy w przyszłość i mierzymy wysoko!

Dynamiczny wzrost rynku pomp ciepła, pozwala prognozować zwiększenie sprzedaży w kolejnych latach o kilkaset procent.