Szkolenie - Suków (woj. świętokrzyskie) - Goleniewski.pl % %
M

Zadzwoń do nas

782 907 901
81 749 00 01

Lub napisz

pompy.ciepla@goleniewski.pl
info@goleniewski.pl

Skontaktuj się z nami

M

Zadzwoń do nas

782 907 901
81 749 00 01

Lub napisz

pompy.ciepla@goleniewski.pl
info@goleniewski.pl

Skontaktuj się z nami

Szkolenie – Suków (woj. świętokrzyskie)

Szkolenie – 22 marca 2024

W tym dniu w Dworku Sosnowym w Sukowie (woj. świętokrzyskie), zorganizowaliśmy szkolenie dla Instalatorów pomp ciepła. Tematem był odpowiedni dobór i wytyczne montażowe pomp ciepła marki Samsung.  Na szkoleniu zjawiło się ponad 60 Instalatorów. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. 

Każdy uczestnik szkolenia niebawem otrzyma oficjalny certyfikat, uprawniający do montażu pomp ciepła Samsung.

Zapraszamy na nasze kolejne szkolenia!

 

Czym się wyróżniają nasze szkolenia?

Kto już uczestniczył w naszych szkoleniach ten wie, że są one prowadzone w formie warsztatów, na których często poruszane są problemy i bolączki instalatorów. Wspólnie omawiamy zagadnienia hydrauliczne i elektryczne i dajemy gotowe rozwiązania. Rysujemy schematy, robimy obliczenia – to zupełnie inny wymiar szkoleń, niż te często oferowane przez producentów i dystrybutorów. My stawiamy na praktykę i dialog z Instalatorem zamiast nudnych pokazów slajdów.

Cieszymy się, że na naszych szkoleniach wszyscy aktywnie biorą udział. To zupełnie inny wymiar szkoleń,